TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zimowy rozkład lotów z Wrocławia: Wraca Zurych!
InfoAir.pl - Opublikowano: 12.10.2020 10:30:16
Zimowy rozkład lotów z Wrocławia: Wraca Zurych!

Znowu polecimy z Wrocławia do Zurychu.

Zurych wraca do rozkładu lotów z Wrocławia. Połączenie pojawi się w zimowym rozkładzie lotów. Loty obsługują linie SWISS. To nie wszystkie nowości od przewoźników sieciowych na sezon zimowy.

Linie lotnicze SWISS wznawiają loty z Wrocławia do Szwajcarii od 26 października, czyli od dnia, w którym zacznie obowiązywać zimowy rozkład lotów. Samoloty do Zurychu będą latały dwa razy w tygodniu: w poniedziałki (start z Wrocławia o godz. 18.35) i piątki (start z Wrocławia o godz. 12.35). Podróż potrwa półtorej godziny. Wyloty z Zurychu do Wrocławia zaplanowane są w poniedziałki na godzinę 16.10, natomiast w piątki na godzinę 9.55.

-"To świetna informacja, ponieważ zdążyliśmy przywyknąć do Zurychu i jego brak był odczuwalny. Mamy nadzieję, że zainteresowanie będzie wysokie. To połączenie cieszy się największym zainteresowaniem wśród osób podróżujących służbowo oraz wśród osób odwiedzających rodzinę w Szwajcarii – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

-"Na przykładzie lotów do innych hubów widzimy, że połączenia biznesowe mają szansę zostać na dłużej pomimo epidemii – dodaje.

Zimowy rozkład

Wśród połączeń sieciowych w zimowym rozkładzie znajdą się także: Frankfurt (Lufthansa, loty realizowane dwa razy dziennie), Dusseldorf (Eurowings, cztery razy w tygodniu: poniedziałki, środy, czwartki i niedziele), Amsterdam (KLM, codziennie oprócz wtorków i sobót) oraz Warszawa (trzy razy dziennie) i Budapeszt (PLL LOT, raz w tygodniu: w poniedziałki). Łącznie z Zurychem daje to 6 kierunków w tej grupie. – Amsterdam to połączenie, które wróciło w wakacje i cieszy się dużym zainteresowaniem podróżnych, z kolei Budapeszt to tegoroczna, długo oczekiwana nowość, która zostaje na zimę – ocenia Dariusz Kuś.


Zimowy rozkład lotów uzupełnią połączenia tanich linii lotniczych i czarterowe. Rozkład wejdzie w życie od 26 października i będzie obowiązywał do 27 marca 2020 roku.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
Lotnisko Wrocław
Swiss Air