TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Zakaz rozkraczania się w madryckiej komunikacji miejskiej
NOIZZ.PL - Opublikowano: 14.06.2017 10:39:58 2 komentarze

Jak informuje portal Noizz.pl - o komfort podróżujących postanowiły zadbać władze Madrytu.

To właśnie tam w środkach komunikacji miejskiej pojawiły się wymowne grafiki, które informują o zakazie rozkraczania się. Zakaz traktowany jest na równi z tym zabraniającym palenia papierosów i słuchania muzyki bez odpowiedniego sprzętu. Dodatkowo opatrzony jest hasłem "Szanuj przestrzeń innych".

Decyzja o podjęciu oficjalnej walki z rozkraczającymi się pasażerami spotkała się nie tylko z uznaniem mieszkańców stolicy Hiszpanii. Zdjęcia plakatów, które zawisły w pociągach i autobusach szybko obiegły sieć i cieszą się coraz większym zainteresowaniem mediów. Być może już wkrótce inne europejskie miasta wezmą przykład z Madrytu i zakaz stanie się powszechny, za co mocno trzymamy kciuki.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
Hiszpania
  • Hannes – 20.06.2017

    A co to takiego, to ROZKRACZANIE SIĘ ?

  • kolejFAN – 22.06.2017

    grafika potrzebna

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.