TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Z Gdańska do Odessy. Od października z Ryanair
InfoAir.pl - Opublikowano: 19.04.2019 17:00:23
Z Gdańska do Odessy. Od października z Ryanair

Z Gdańska będzie można polecieć na Ukrainę. Dwa razy w tygodniu. Nowe połączenie lotnicze ruszy 29 października.

Z Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku będzie można polecieć na Ukrainę. Loty do Odessy będą częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira. Podroż potrwa ponad 2 godziny.

To czwarte już połączenie lotnicze na Ukrainę. Loty będą dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty od 29 października 2019 r. Podróż potrwa 2 godz. i 10 min.

Wylot z Gdańska zaplanowano na godz. 17.00. Natomiast podróż powrotna z Odessy rozpocznie się o godz. 20.45. Z gdańskiego lotniska można latać do Kijowa, Charkowa i Lwowa.

-"Odessa jest trzecim co do wielkości miastem Ukrainy. Jest położona nad Morzem Czarnym. To stolica obwodu odeskiego. – Cieszymy się bardzo z ogłoszenia nowej trasy z Gdańska do Odessy – mówiła Olga Pawlonka z Ryanaira.

Zimowa nowość

-"Jesteśmy jeszcze w trakcie sukcesywnego otwierania kolejnych nowości niedawno wprowadzonego sezonu letniego z Gdańska, a linie Ryanair już wprowadzają nowe trasy sezonu zimowego – powiedział Tomasz Kloskowski, prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. – Myślę, że kierunek do Odessy będzie bardzo dobrym połączeniem, nie tylko dla latających do Gdańska obywateli Ukrainy, ale również dla mieszkańców naszego regionu, którzy chętnie odwiedzą te atrakcyjne pod względem turystycznym miasto – dodał Kloskowski

Pasażerowie mogą już teraz zarezerwować loty do marca 2020 r. Ryanair, w związku z nową trasą, wprowadził do sprzedaży bilety w ramach całej siatki połączeń już od 39 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż do maja dostępne są na Ryanair.com tylko do piątku, 19 kwietnia.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
Ryanair
Lotnisko Gdańsk
Ukraina
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.