TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Włochy: Lotnisko Fiumicino zamknięte
PAP - Opublikowano: 07.05.2015 09:55:56

Międzynarodowe lotnisko Fiumicino w Rzymie będzie dzisiaj zamknięte do godz. 14 z powodu pożaru, który z niewyjaśnionych przyczyn wybuchł w nocy w terminalu lotów międzynarodowych - poinformowały władze portu lotniczego. Nikt nie doznał poważnych obrażeń. 

Pożar wybuchł około północy w podziemnej strefie przechowywania bagażu w terminalu 3. Co najmniej trzy osoby lekko podtruły się dymem - przekazała straż pożarna. Na miejsce przyjechało blisko 20 wozów strażackich. Pożar już opanowano, a jego przyczyna jest ustalana - podały władze.

Główna autostrada łącząca lotnisko z Rzymem została tymczasowo zamknięta, aby ułatwić przejazd samochodom służb ratunkowych.


Sprawdź też:
lotnisko
Rzym
Włochy
pożar

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.