TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Włochy: Lotnisko Fiumicino zamknięte
PAP - Opublikowano: 07.05.2015 09:55:56

Międzynarodowe lotnisko Fiumicino w Rzymie będzie dzisiaj zamknięte do godz. 14 z powodu pożaru, który z niewyjaśnionych przyczyn wybuchł w nocy w terminalu lotów międzynarodowych - poinformowały władze portu lotniczego.

Międzynarodowe lotnisko Fiumicino w Rzymie będzie dzisiaj zamknięte do godz. 14 z powodu pożaru, który z niewyjaśnionych przyczyn wybuchł w nocy w terminalu lotów międzynarodowych - poinformowały władze portu lotniczego. Nikt nie doznał poważnych obrażeń. 

Pożar wybuchł około północy w podziemnej strefie przechowywania bagażu w terminalu 3. Co najmniej trzy osoby lekko podtruły się dymem - przekazała straż pożarna. Na miejsce przyjechało blisko 20 wozów strażackich. Pożar już opanowano, a jego przyczyna jest ustalana - podały władze.

Główna autostrada łącząca lotnisko z Rzymem została tymczasowo zamknięta, aby ułatwić przejazd samochodom służb ratunkowych.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
lotnisko
Rzym
Włochy
pożar
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.