TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wizz Air z promocją na 15. urodziny. 19 i 20 maja
InfoAir.pl - Opublikowano: 19.05.2019 14:12:22
Wizz Air z promocją na 15. urodziny. 19 i 20 maja

Wizz Air świętuje 15. urodziny i chce podzielić się tą radością z milionami osób, które wybierają węgierską linię lotniczą.

Wizz Air świętuje 15. urodziny i chce podzielić się tą radością z milionami osób, które wybierają węgierską linię lotniczą. Dlatego ...

Za każdy lot zakupiony 19-20 maja otrzymujesz zwrot w postaci środków Wizz w wysokości 15% całkowitej wartości rezerwacji* (dostępnych do 15 września 2019 r.).

Promocja jest dostępna dla wszystkich i obowiązuje dla każdego biletu zakupionego podczas tego dwudniowego okresu.

15% będzie obliczane na podstawie ostatecznie zapłaconej ceny. Środki zostaną dodane do Twojego konta WIZZ najpóźniej 31 maja.

* z wyjątkiem biletów zakupionych w ramach Flex lub Plus

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
WizzAir
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.