TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wizz Air: 30% zniżki na wybrane bilety lotnicze
WIZZAIR - Opublikowano: 08.02.2017 14:55:27
Wizz Air: 30% zniżki na wybrane bilety lotnicze

Wizz Air oferuje zniżkę na ceny biletów. Aby z niej skorzystać należy dziś (8 lutego) do godziny 23:59 dokonać rezerwacji.

Wizz Air oferuje zniżkę na ceny biletów. Aby z niej skorzystać należy dziś (8 lutego) do godziny 23:59 dokonać rezerwacji.

Zniżka dotyczy ceny biletów w WIZZ Discount Club w tym podatków, opłat obowiązkowych i małego bagażu podręcznego (maks. 42 x 32 x 25cm), ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Wysokość rabatu waha sie od 10% do 30%.

Ze zniżki można skorzystać tylko wtedy, gdy członek WIZZ Discount Club również uczestniczy w podróży. Ta promocja dotyczy rezerwacji dokonanych na wizzair.com i w aplikacji mobilnej WIZZ. Bilety objęte rabatem są dostępne 8 lutego od 00:00 CET do 23:59 CET. Okres podróży jest ograniczony ? wszystkie wyjazdy muszą się kończyć do 31 marca 2017 r.

Zniżka dotyczy tylko nowych rezerwacji obejmujących do 10 pasażerów. Liczba miejsc dostępnych w podanej cenie jest ograniczona. Wizz Air zastrzega sobie prawo do zmiany lub modyfikacji warunków tej promocji lub wycofania jej w dowolnym czasie.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Wizz Air
WizzAir
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.