TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Wizz Air: 30% zniżki na wybrane bilety lotnicze
WIZZAIR - Opublikowano: 08.02.2017 14:55:27
Wizz Air: 30% zniżki na wybrane bilety lotnicze

Wizz Air oferuje zniżkę na ceny biletów. Aby z niej skorzystać należy dziś (8 lutego) do godziny 23:59 dokonać rezerwacji.

Zniżka dotyczy ceny biletów w WIZZ Discount Club w tym podatków, opłat obowiązkowych i małego bagażu podręcznego (maks. 42 x 32 x 25cm), ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Wysokość rabatu waha sie od 10% do 30%.

Ze zniżki można skorzystać tylko wtedy, gdy członek WIZZ Discount Club również uczestniczy w podróży. Ta promocja dotyczy rezerwacji dokonanych na wizzair.com i w aplikacji mobilnej WIZZ. Bilety objęte rabatem są dostępne 8 lutego od 00:00 CET do 23:59 CET. Okres podróży jest ograniczony ? wszystkie wyjazdy muszą się kończyć do 31 marca 2017 r.

Zniżka dotyczy tylko nowych rezerwacji obejmujących do 10 pasażerów. Liczba miejsc dostępnych w podanej cenie jest ograniczona. Wizz Air zastrzega sobie prawo do zmiany lub modyfikacji warunków tej promocji lub wycofania jej w dowolnym czasie.


Sprawdź też:
promocja
Wizz Air
WizzAir

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.