TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa. Marihuana w autobusie. A miał być … "koperek"
O2.PL - Opublikowano: 17.07.2019 10:01:20

19-letni mieszkaniec Targówka jechał warszawskim autobusem z 46 krzakami konopi indyjskich.

Jak informuje portal o2.pl - 19-letni mieszkaniec Targówka jechał warszawskim autobusem z 46 krzakami konopi indyjskich. "Rozanielony" nastolatek tłumaczył, że wiezie koperek do kiszenia ogórków. Grożą mu 3 lata więzienia.

Na początku pasażer twierdził, że to koperek na kiszone ogórki. Patrol straży miejskiej zaczepił w autobusie na Pętli Żerań "rozanielonego" 19-latka, który wiózł podejrzanie wyglądający bagaż. Strażnicy nie uwierzyli tłumaczeniom nastolatka, zatrzymali go i wezwali policję.

"Koperek" wyglądem i zapachem łudząco przypominał konopie indyjskie. Rośliny przekazano do analizy technikowi kryminalistyki, a 19-latka zatrzymano do wyjaśnień. Wyniki analizy potwierdziły, że w pudełkach młodego mężczyzny były konopie indyjskie.

Policjanci z komendy rejonowej na Pradze Północ zatrzymali 19-letniego mieszkańca Targówka, który przewoził autobusem krzaki konopi indyjskich.Okazało się, że młody mężczyzna posiadał 46 krzaków o wielkości od 60 do 170 cm - informuje policja.

W sumie wiózł ponad 400 g konopi. Przesłuchano go i przedstawiono mu zarzut łamania przepisów "Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii". Grożą mu maksymalnie 3 lata więzienia.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
pasażer
policja