TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Warszawa. Marihuana w autobusie. A miał być … "koperek"
O2.PL - Opublikowano: 17.07.2019 10:01:20

19-letni mieszkaniec Targówka jechał warszawskim autobusem z 46 krzakami konopi indyjskich.

Jak informuje portal o2.pl - 19-letni mieszkaniec Targówka jechał warszawskim autobusem z 46 krzakami konopi indyjskich. "Rozanielony" nastolatek tłumaczył, że wiezie koperek do kiszenia ogórków. Grożą mu 3 lata więzienia.

Na początku pasażer twierdził, że to koperek na kiszone ogórki. Patrol straży miejskiej zaczepił w autobusie na Pętli Żerań "rozanielonego" 19-latka, który wiózł podejrzanie wyglądający bagaż. Strażnicy nie uwierzyli tłumaczeniom nastolatka, zatrzymali go i wezwali policję.

"Koperek" wyglądem i zapachem łudząco przypominał konopie indyjskie. Rośliny przekazano do analizy technikowi kryminalistyki, a 19-latka zatrzymano do wyjaśnień. Wyniki analizy potwierdziły, że w pudełkach młodego mężczyzny były konopie indyjskie.

Policjanci z komendy rejonowej na Pradze Północ zatrzymali 19-letniego mieszkańca Targówka, który przewoził autobusem krzaki konopi indyjskich.Okazało się, że młody mężczyzna posiadał 46 krzaków o wielkości od 60 do 170 cm - informuje policja.

W sumie wiózł ponad 400 g konopi. Przesłuchano go i przedstawiono mu zarzut łamania przepisów "Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii". Grożą mu maksymalnie 3 lata więzienia.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
pasażer
policja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.