TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Walizka na pokładzie Ryanaira - tylko z Priorytetem
InfoAir.pl - Opublikowano: 11.01.2018 11:00:34
Walizka na pokładzie Ryanaira - tylko z Priorytetem

Sprawdź zanim polecisz. 15 stycznia 2018 r. wejdą w życie nowe zasady przewozu bagażu w samolotach linii Ryanair.

Sprawdź zanim polecisz. 15 stycznia 2018 r. wejdą w życie nowe zasady przewozu bagażu w samolotach linii Ryanair. 

15 stycznia br. wejdą w życie kolejne zmiany, które nie będą już jednak tak atrakcyjne dla podróżujących. Ryanair zrezygnuje z opcji, która dawała możliwość bezpłatnego wniesienia na podkład samolotu bagażu podręcznego. Tylko pasażerowie posiadający bilety w taryfie Plus, Flexi Plus i Family Plus czyli ci, którzy wykupili usługę pierwszeństwa wejścia do samolotu, będą mogli podróżować z 2 sztukami bagażu podręcznego bez dodatkowych opłat.

Nie oznacza to, że "normalni" klienci Ryanaira nie będą mogli wnieść na pokład żadnego bagażu. Otóż oczywiście tak, jednak jego wymiar nie może być większy niż 35 cm x 20 cm x 20 cm (czyli mała torba). Większy bagaż podręczny o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm i wadze do 10 kg zostanie od nich odebrany przy bramkach i bezpłatnie umieszczony w luku bagażowym.

Jeśli pasażer nie wyrazi zgody na umieszczenie swojego bagażu podręcznego w podpokładowym luku bagażowym, wówczas nie zostanie dopuszczony do lotu, a koszty biletu nie zostaną mu zwrócone.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
pasażer
Ryanair
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.