TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

W samolocie Garuda Indonesia nie zrobisz już zdjęcia
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 16.07.2019 16:30:46
W samolocie Garuda Indonesia nie zrobisz już zdjęcia

W samolotach indonezyjskiego, krajowego przewoźnika pojawił się zakaz robienia zdjęć i kręcenia filmów. Wszystko przez ... blogera.

Indonezyjskie linie lotnicze PT Garuda Indonesia wydały we wtorek - 16 lipca - zakaz robienia zdjęć i kręcenia filmów na pokładzie ich samolotów. Kilka dni wcześniej w internecie pojawiło się nagranie pokazujące niski poziom obsługi pasażerów przewoźnika.

Materiał opublikowano na wideoblogu jednego z pasażerów klasy biznes. Uchwycono na nim personel pokładowy rozdający podróżującym menu napisane na kartach papieru. Zdaniem blogera w pewnym momencie zabrakło nie tylko oryginalnych kart posiłków, ale również białego wina i szampana.

Linie Garuda zapewniają, że zakaz nie ma związku z internetową publikacją. Decyzję tłumaczą chęcią zapewnienia pasażerom komfortu i poczucia prywatności.

"Pasażerowie mogą nadal robić zdjęcia na prywatny użytek, np. selfie, ale tylko jeśli nie naruszają one spokoju innych" - tłumaczył przedstawiciel przewoźnika Ikhsan Rosan.

Linie PT Garuda Indonesia działają od 1949 roku.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
pasażer
linia
Indonezja
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.