TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

USA: Pilot zmarł w czasie lotu
TVN24 - Opublikowano: 06.10.2015 10:17:17

Pilot American Airlines zmarł na pokładzie samolotu w czasie nocnego lotu z Phoenix do Bostonu - podają amerykańskie media. Na pokładzie było 147 pasażerów i 5 członków załogi.

Pilot American Airlines zmarł na pokładzie samolotu w czasie nocnego lotu z Phoenix do Bostonu - podają amerykańskie media. Na pokładzie było 147 pasażerów i 5 członków załogi. - Niestety nasz pilot odszedł. Jesteśmy niezmiernie zasmuceni tym wydarzeniem - oświadczył rzecznik prasowy linii lotniczych. Dodano, że pilot zmarł w poniedziałek nad ranem czasu lokalnego. Samolot ze 152 osobami na pokładzie został zawrócony do Syracuse w stanie Nowy Jork. Sterowanie maszyną przejął drugi pilot, który bezpiecznie sprowadził ją na lotnisko.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
USA
pliot

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.