TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

USA: Pilot zmarł w czasie lotu
TVN24 - Opublikowano: 06.10.2015 10:17:17

Pilot American Airlines zmarł na pokładzie samolotu w czasie nocnego lotu z Phoenix do Bostonu - podają amerykańskie media. Na pokładzie było 147 pasażerów i 5 członków załogi.

Pilot American Airlines zmarł na pokładzie samolotu w czasie nocnego lotu z Phoenix do Bostonu - podają amerykańskie media. Na pokładzie było 147 pasażerów i 5 członków załogi. - Niestety nasz pilot odszedł. Jesteśmy niezmiernie zasmuceni tym wydarzeniem - oświadczył rzecznik prasowy linii lotniczych. Dodano, że pilot zmarł w poniedziałek nad ranem czasu lokalnego. Samolot ze 152 osobami na pokładzie został zawrócony do Syracuse w stanie Nowy Jork. Sterowanie maszyną przejął drugi pilot, który bezpiecznie sprowadził ją na lotnisko.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
USA
pliot
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.