TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Turbulencje nad Berlinem. Ośmioro pasżerów rannych
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 10.09.2019 13:30:06
Turbulencje nad Berlinem. Ośmioro pasżerów rannych

Jak wynika z pierwszych informacji - obrażenia odnieśli ci pasażerowie, którzy nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Osiem osób zostało rannych, w tym jedna poważnie, w poniedziałek - 9 września - w wyniku turbulencji, do jakich doszło podczas lotu z miasta Lamezia Terme w Kalabrii na południu Włoch do Berlina - podały włoskie media. Samolot należy do linii Eurowings.

Airbus 319 wpadł w turbulencje tuż przed lądowaniem na berlińskim lotnisku Tegel. Osiem osób rannych odwieziono do szpitala.

Według włoskich i niemieckich mediów poważnie ranna jest kobieta. Jej życie nie jest zagrożone - wyjaśniono.

Nieznana jest narodowość rannych.

Obrażenia odnieśli ci pasażerowie, którzy nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa - wynika z pierwszych informacji.(PAP)
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
pasażer
Niemcy
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.