TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Trzy miliony pasażerów Ryanaira w Bydgoszczy
InfoAir.pl - Opublikowano: 04.10.2018 12:30:14
Trzy miliony pasażerów Ryanaira w Bydgoszczy

3 października firma Ryanair świętowała przewiezienie 3 milionów pasażerów z i do Bydgoszczy od początku operowania.

3 października firma Ryanair świętowała przewiezienie 3 milionów pasażerów z i do Bydgoszczy od początku operowania. Przewoźnik jest obecny w Bydgoszczy od 2005 roku i rozszerza siatkę oferowanych połączeń.

Ryanair oferuje z Bydgoszczy 7 kierunków tj. Londyn Stansted, Londyn Luton, Birmingham, Dublin, Dusseldorf Weeze, a także Kijów Boryspol (od 28 października 2018r.) i Glasgow Prestwick (od 2 kwietnia 2019r.). Ryanair obsłuży w tym roku w Porcie Lotniczym Bydgoszcz około 300.000 pasażerów. Z szacunków wynika, że przyczynia się to do tworzenia około 225 miejsc pracy.

- Rosnąca liczba pasażerów w Porcie Lotniczym Bydgoszcz to dziś powód do satysfakcji – mówi prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski. - Ten sukces to efekt wieloletniej współpracy miasta, samorządu województwa i przewoźników lotniczych. Cieszę się, że Ryanair, jako jeden z pierwszych operatorów od razu dostrzegł potencjał Bydgoszczy i całego regionu. Nasze lotnisko na pewno będzie przyciągać jeszcze więcej pasażerów po zakończeniu budowy dróg szybkiego ruchu. Dlatego kluczowy dla całego regionu jest powrót drogi S10 na listę priorytetów i zapewnienie jej finansowania.

Dla 3-milionowej pasażerki firma ufundowała voucher dla 2 osób na lot w dwie strony na trasie Bydgoszcz-Londyn. Ryanair wprowadził też do sprzedaży promocyjne bilety już od 39 zł na podróż w październiku. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do piątku (5 października).


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
Ryanair
Lotnisko Bydgoszcz
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.