TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Tłusty Czwartek z PKS Szczecin!
InfoBus.pl - Opublikowano: 22.02.2017 14:50:16
Tłusty Czwartek z PKS Szczecin!

23 lutego, od samego rana, pasażerowie PKS Szczecin będą mogli napić się ciepłej kawy i zjeść pączka. Wszystko to z okazji Tłustego Czwartku.

Pączki będą rozdawane na pętlach autobusowych w Dobrej Szczecińskiej, Kołbaskowie i Gryfinie, ale także przy Dworcu PKS w Szczecinie, skąd odjeżdżają busy do Berlina.

Na pierwszą kawę i pączka zapraszamy już o 4.45 rano, tuż przed odjazdem pierwszego busa na berlińskie lotniska. Później pączki będą rozdawane do godziny 11, na 15 minut przed odjazdem transferów lotniskowych.

Hostessy będzie można spotkać na pętli autobusowej w Gryfinie, Kołbaskowie i Dobrej Szczecińskiej w godzinach.


Sprawdź też:
promocja
PKS Szczecin

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.