TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Świnoujście: Lotnisko Heringsdorf otwiera sezon
SWINOUJSCIE.PL - Opublikowano: 29.05.2015 14:23:14

W sobotę, 30.05.2015 r. od godziny 12:00 do godziny 14:00 na Lotnisku Heringsdorf (Am Flughafen 1, 17419 Zirchow) odbędzie się otwarcie sezonu międzynarodowych linii lotniczych.

W sobotę, 30.05.2015 r. od godziny 12:00 do godziny 14:00 na Lotnisku Heringsdorf (Am Flughafen 1, 17419 Zirchow) odbędzie się otwarcie sezonu międzynarodowych linii lotniczych. Podczas uroczystości powitani zostaną pierwsi pasażerowie z Zurychu, którzy tego dnia przybędą na wyspę Uznam samolotem austriackich linii lotniczych Intersky.

Dirk Zabel, Prezes Lotniska Heringsdorf Sp. z o.o., serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. 

Zaproszeni polscy i niemieccy goście ze świata polityki i biznesu oraz przedstawiciele gmin i powiatu poinformują o obecnej sytuacji spółki lotniczej i konkretnych projektach, a także porozmawiają o możliwościach współpracy i wykorzystaniu wspólnego potencjału.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
lotnisko
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.