TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Świnoujście: Lotnisko Heringsdorf otwiera sezon
SWINOUJSCIE.PL - Opublikowano: 29.05.2015 14:23:14

W sobotę, 30.05.2015 r. od godziny 12:00 do godziny 14:00 na Lotnisku Heringsdorf (Am Flughafen 1, 17419 Zirchow) odbędzie się otwarcie sezonu międzynarodowych linii lotniczych.

W sobotę, 30.05.2015 r. od godziny 12:00 do godziny 14:00 na Lotnisku Heringsdorf (Am Flughafen 1, 17419 Zirchow) odbędzie się otwarcie sezonu międzynarodowych linii lotniczych. Podczas uroczystości powitani zostaną pierwsi pasażerowie z Zurychu, którzy tego dnia przybędą na wyspę Uznam samolotem austriackich linii lotniczych Intersky.

Dirk Zabel, Prezes Lotniska Heringsdorf Sp. z o.o., serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. 

Zaproszeni polscy i niemieccy goście ze świata polityki i biznesu oraz przedstawiciele gmin i powiatu poinformują o obecnej sytuacji spółki lotniczej i konkretnych projektach, a także porozmawiają o możliwościach współpracy i wykorzystaniu wspólnego potencjału.


Sprawdź też:
lotnisko

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.