TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Świąteczne promocje Przewozów Regionalnych
InfoRail.pl - Opublikowano: 04.04.2017 11:24:27
Świąteczne promocje Przewozów Regionalnych

Przewozy Regionalne przygotowały dla pasażerów specjalne świąteczne promocje. Jedną z nich jest wydłużenie ważności biletu turystycznego na cały okres świąteczny. Na osoby podróżujące z rodziną lub ze znajomymi czekają prawie 30-procentowe zniżki.

Przewozy Regionalne przygotowały dla pasażerów specjalne świąteczne promocje. Jedną z nich jest wydłużenie ważności biletu turystycznego na cały okres świąteczny. Na osoby podróżujące z rodziną lub ze znajomymi czekają prawie 30-procentowe zniżki.

Bez limitów

Na co dzień Bilet turystyczny w cenie 45 zł umożliwia podróżowanie od godziny 18:00 w piątek do godziny 6:00 w poniedziałek (termin ważności rozpoczyna się od daty wskazanej na bilecie). Promocyjny bilet świąteczny będzie ważny aż do wtorku, tj. do 14 kwietnia do godz. 6:00 rano.

Z biletem turystycznym można podróżować pociągami Przewozów Regionalnych, Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich oraz Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, co w praktyce daje swobodę przemieszczania się po prawie całej Polsce.

Klienci podróżujący jedynie Przewozami Regionalnymi mogą kupić mini bilet turystyczny mini ? jego koszt to tylko 39 zł. Jest on ważny wyłącznie w pociągach REGIO. Kursują one na głównie na trasach regionalnych i aglomeracyjnych, ale łączą także sąsiadujące ze sobą regiony. Oferujemy bezpośrednie połączenia REGIO na takich trasach jak np.: Poznań ? Szczecin, Wrocław ? Poznań, Rzeszów ? Lublin, Katowice ? Kielce, Kraków ? Rzeszów, Bydgoszcz ? Olsztyn, Trójmiasto ? Bydgoszcz oraz Łódź ? Poznań.

Posiadacze biletu turystycznego i mini biletu turystycznego mogą podróżować na ich podstawie także na wybranych trasach zagranicznych ? do Czech oraz do Niemiec. Szczegółowe informacje na temat ważności biletów turystycznych poza granicami Polski można znaleźć na stronie internetowej polregio.pl.

Z rodziną lub ze znajomymi

Ci, którzy w święta podróżować będą z przyjaciółmi lub rodziną, mogę wybrać ofertę Ty i raz, dwa, trzy. Jest ona przygotowana dla niewielkich, kilkuosobowych grup (2-4 osób). Bilety w tej promocji są tańsze nawet do 30%. Zostawiając samochód w domu i wybierając pociąg, można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas. Pociągi nie stoją w korkach, a przed świętami lub tuż po nich zdarzają się one częściej niż zwykle. Więcej informacji na temat oferty Ty i raz, dwa, trzy można znaleźć tutaj.

Dla seniorów

Bardzo korzystną ofertę mamy także dla seniorów. To stała, 25-procentowa zniżka na bilety jednorazowe w dowolnych relacjach krajowych. Może z niej skorzystać każdy pasażer, który ukończył 60 lat. Seniorzy chcący taniej podróżować z POLREGIO nie muszą dokupować żadnych dodatkowych legitymacji ? wystarczy, że będą mieli przy sobie dokument potwierdzający ich wiek.Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
bilet

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.