TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Standaryzacja i komfort - nowe fotele w Grupie Lufthansy
InfoAir.pl - Opublikowano: 13.04.2018 08:00:17
Standaryzacja i komfort - nowe fotele w Grupie Lufthansy

Niemiecki przewoźnik zaprezentował nowe fotele firmy Geven w maszynach Airbus A320. Po raz pierwszy ujednolicone siedzenia pojawią się zarówno w samolotach Lufthansy, jak i SWISS i Austrian Airlines.

Niemiecki przewoźnik zaprezentował nowe fotele firmy Geven w maszynach Airbus A320. Po raz pierwszy ujednolicone siedzenia pojawią się zarówno w samolotach Lufthansy, jak i SWISS i Austrian Airlines.

Klienci Lufthansa Group będą mogli korzystać z nowych foteli na trasach krótko- i średniodystansowych. Włoski producent Geven dostarczy siedzenia do wszystkich samolotów z rodziny Airbus A320, które będą odbierane przez Grupę od 2019 roku

Ergonomiczny rozkład nacisków i w pełni strukturyzowana tapicerka siedzenia pozwolą pasażerom czuć się na pokładzie jeszcze bardziej komfortowo. Nowa, innowacyjna kieszeń na prasę została zaprojektowana poziomo pozostawiając cieńsze oparcie fotela, dzięki czemu podróżni będą cieszyć się wiekszą przestrzenią osobistą. Ponadto, podróż stanie się wygodniejsza nie tylko podczas rejsu, ale także w trakcie kołowania samolotu i w czasie startu i lądowania – wcześniej fotele ustawione były pod kątem 12 stopni w trzech wspomnianych wyżej fazach, a od teraz pasażerowie będą mogli wygodnie odpoczywać z oparciem odchylonym o 20 stopni podczas całego lotu. Podróżujący Klasą Biznes będą mogli odchylić oparcie do 26 stopni na wysokości przelotowej.

Paul Estoppey, dyrektor produktu pokładowego w Lufthansa Group Hub Airlines, powiedział: "W trakcie pracy nad nowym fotelem kierowaliśmy się w dużej mierze sugestiami klientów i bardzo cieszymy się, że podczas trwania projektu otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii na temat wdrożonych funkcji."

Po raz pierwszy przewoźnicy sieciowi, Lufthansa, SWISS i Austrian Airlines, wspólnie wprowadzają ujednolicone fotele dla równego komfortu podróży. Oprócz korzyści dla klientów, celem było również zmniejszenie obciążenia i kosztów konserwacyjnych. Po kilku wstępnych rozmowach, testach klientów i audytach jakości, włoski producent Geven zdecydowanie wygrał kontrakt na produkcję nowych foteli.

"Geven ma doskonałą reputację w branży, którą możemy w pełni potwierdzić" – podkreśla Estoppey. "Współpraca układała się świetnie od samego początku, a my jako Lufthansa Group, zawsze korzystaliśmy z ogromnej wiedzy i kreatywnego wsparcia Geven w opracowaniu naszego fotela."

Standaryzacja A320

Airbusy A320 należące do Lufthansa Group będą skonfigurowane i ujednolicone tak, aby w krótkim czasie i przy niewielkim wysiłku można było przekazywać maszynę między liniami grupy. Umożliwi to szybkie i elastyczne reagowanie na bieżące wydarzenia oraz łatwe i efektywne odpowiadanie na zapotrzebowanie przewozowe w liniach i hubach grupy. Koszty konwersji i przestojów również zostaną znacznie obniżone. Ponadto, standaryzacja zaowocuje dalszą synergią w zakupie floty i komponentów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
Lufthansa
SWISS
Austrian Airlines
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.