TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Samolot z Katowic do Eindhoven zawrócony. Problemy zdrowotne pilota
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 04.04.2019 10:40:28
Samolot z Katowic do Eindhoven zawrócony. Problemy zdrowotne pilota; fot. Lotnisko Katowice

Samolot Wizz Air musiał zawrócić na lotnisko; pilot źle się poczuł.

4 kwietnia lecący do Eindhoven airbus A321 linii Wizz Air krótko po starcie z portu w Pyrzowicach musiał zawrócić i wylądować ponownie na podkatowickim lotnisku - jeden z pilotów źle się poczuł.

Po zmianie załogi samolot z pasażerami ponownie wystartował do Holandii – poinformowali PAP przedstawiciele portu i przewoźnika.

Rzecznik zarządzającego Katowice Airport Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego Cezary Orzech podał, że samolot do Eindhoven wystartował z Katowice Airport po godz. 7. "Krótko po starcie drugi pilot źle się poczuł i mniej więcej na wysokości Wrocławia zapadła decyzja o powrocie samolotu na lotnisko" - powiedział Orzech.

Anna Robaczyńska z biura prasowego Wizz Air powiedziała PAP, że po powrocie na lotnisko w Pyrzowicach samolot przejęła załoga rezerwowa, która wystartowała ponownie do Holandii. "Przepraszamy pasażerów za opóźnienie" - powiedziała.(PAP)


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
pilot
. WizzAir
Lotnisko Katowice
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.