TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Samolot do Wiednia zawrócił do Warszawy
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 21.05.2019 14:30:24
Samolot do Wiednia zawrócił do Warszawy ; fot. Airport Warszawa

18 maja samolot PLL LOT musiał zawrócić na Lotnisko Chopina

Z powodu sygnalizacji, która wskazała na niesymetryczne schowanie się klap, kapitan samolotu PLL LOT lecącego z Warszawy do Wiednia, zdecydował o zawróceniu na Lotnisko Chopina - poinformował 18 maja

Maszyna bezpiecznie wylądowała w Warszawie.

-"Samolot zawrócił po starcie, kiedy otrzymano sygnał o niesymetrycznym schowaniu się klap. Kapitan poprosił o asystę straży pożarnej podczas lądowania. Maszyna bezpiecznie wylądowała i będzie miała przegląd" - wyjaśnił rzecznik LOT Adrian Kubicki.

Przedstawiciel LOT-u dodał, że pasażerowie zostali "przebookowani" na inne rejsy do Wiednia.

Informację pierwsze podało RMF FM. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
LOT
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.