TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ryanair przyznał pasażerowi dożywotniego bana
INDEPENDENT InfoAir.pl - Opublikowano: 17.05.2019 17:30:14
Ryanair przyznał pasażerowi dożywotniego bana; Photo by: msplanespotting / Ryanair FB

Pierwsza taka reakcja w historii przewoźnika. Po awanturze na pokładzie samolotu pasażer otrzymał od irlandzkich linii dożywotni zakazem latania Ryanairem.

Pierwsza taka reakcja w historii przewoźnika. Po awanturze na pokładzie samolotu pasażer otrzymał od irlandzkich linii dożywotni zakazem latania Ryanairem.

Jak podał "Independent", mężczyzna, którego nazwiska nie upubliczniono był 4 maja pasażerem lotu z Manchesteru na Gran Canarię. Jak podał Independent, problemy zaczęły się w połowie podróży, gdy stał się on agresywny wobec współpasażerów i personelu pokładowego.

Według relacji świadków, agresywny mężczyzna ubliżał innym pasażerom i personelowi samolotu, rzucał w nich przedmiotami. Zdjął gaśnicę ze ściany i zagroził, że uderzy nią stewardessę. Jak donosi Independent powołujący się na relacje personelu, mężczyzna groził pasażerom i obsłudze samolotu śmiercią, próbował otworzyć właz maszyny w czasie lotu i podczas prób uspokojenia ugryzł jedną z pasażerek w ramię.

Reakcja Ryanaira

Po 45 minutach, przy wsparciu pasażerów, personelowi samolotu udało się zapanować nad agresywnym osobnikiem. Na lotnisku na Gran Canarii czekała już na niego lokalna policja. Przewoźnik podjął radykalną decyzję i objął awanturującego się pasażera dożywotnim zakazem latania liniami Ryanair.

-"Bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, załogi i samolotu to nasz priorytet. Pasażerowi zabroniono latać z Ryanairem i teraz jest to kwestia lokalnej policji - potwierdziły linie Ryanair w oświadczeniu po incydencie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
pasażer
Ryanair
  • Kajetan Dobrowolski – 17.05.2019

    Zmieni 3 literki w imieniu i nazwisku i poleci 😉

  • Rafał Jendrzejewski – 17.05.2019

    Miał atak psychotyczny, więc to wina choroby (brak leczenia lub odrzucenie leków). https://youtu.be/4eB6e0H8fyQ

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.