TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ryanair poleci ze Szczecina do Krakowa i wyprowadzi się z Warszawy
InfoAir.pl - Opublikowano: 22.11.2018 20:01:51
Ryanair poleci ze Szczecina do Krakowa i wyprowadzi się z Warszawy

22 listopada Ryanair ogłosił nowe połączenie krajowe ze Szczecina do Krakowa. Loty zostaną uruchomione w kwietniu 2019 roku

22 listopada Ryanair poinformował o uruchomieniu od kwietnia 2019 roku linii między Szczecinem a Krakowem i to trzy razy w tygodniu. Równolegle przewoźnik zrezygnuje z operacji ze stołecznego lotniska.

-"Cieszymy się bardzo z wprowadzenia nowej trasy ze Szczecina do Krakowa. Połączenie zostanie uruchomione w kwietniu i zastąpi inną trasę krajową ze Szczecina do Warszawy" - wskazała, cytowana w komunikacie, Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira na nasz region Europy.

Bez Chopina

Jednocześnie firma poinformowała o zamknięciu linii ze Szczecina do Warszawy. Tym samym Ryanair w kwietniu przyszłego roku zniknie z warszawskiego lotniska. Połączenia między Szczecinem a Warszawą były ostatnimi jakie irlandzki przewoźnik realizował z Lotniska Chopina.

-"Ze względu na wysokie koszty na warszawskim lotnisku Chopina, trasa ze Szczecina do Warszawy zostanie anulowana od 7 stycznia 2019 roku. Ryanair skontaktował się już drogą mailową ze wszystkimi pasażerami odwołanych rejsów i poinformował o opcjach zwrotu kosztów lub zmiany rezerwacji" - czytamy w oświadczeniu.

Podsumowując w przyszłym roku Ryanair będzie realizował trzy połączenia krajowe: Szczecin - Kraków, Wrocław - Gdańsk oraz Gdańsk - Kraków.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
Ryanair
Lotnisko Szczecin
Lotnisko Warszawa
Lotnisko Kraków
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.