TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ryanair poleci z Bydgoszczy do Londynu Luton
WWW.BYDGOSZCZ.PL - Opublikowano: 14.04.2017 13:29:55
Ryanair poleci z Bydgoszczy do Londynu Luton

Londyn Luton to nowy kierunek jaki Ryanair zaoferuje podróżnym bydgoskiego Portu. Loty na tej trasie będą odbywać się 3 razy w tygodniu ? w środy, piątki oraz niedziele.

Połączenie uruchomione zostanie 29 października. Lotnisko w Luton zapewnia wygodne połączenia drogowe i kolejowe zarówno z Londynem i z wieloma miastami środkowej i wschodniej Anglii.

- Połączenie będzie wykonywane 3 razy w tygodniu od października 2017 r. Nasz rozkład lotów z Bydgoszczy na sezon zimowy na chwilę obecną obejmuje 4 trasy łącznie, w tym popularne kierunki na wyjazdy weekendowe (Londyn Stansted, Birmingham oraz Dublin) ? mówi Olga Pawlonka z firmy Ryanair. - Z okazji ogłoszenia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety już od 119 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż od października do grudnia dostępne są na Ryanair.com do poniedziałku (17 kwietnia).

Połączenie Bydgoszcz - Luton będzie 6-tym kierunkiem oferowanym przez irlandzką linię lotniczą pasażerom z regionu. Stanowi uzupełnienie dla popularnych kierunków w Wielkiej Brytanii - Londyn Stansted, Birmingham oraz Glasgow.

Lotnisko w Luton położone jest ok. 50 km na północ od centrum Londynu. To ciekawa alternatywa dla osób podróżujących zarówno do stolicy Wielkiej Brytanii, jak też do miast w środkowej i wschodniej Anglii. Port jest świetnie skomunikowany zarówno z Londynem oraz z innymi miastami w regionie.

W ciągu 6 lat obecności irlandzkiego przewoźnika na bydgoskim lotnisku z jego usług skorzystało już ponad 2 500 000 pasażerów. Pierwszy lot do Bydgoszczy Boeinga 737-8AS pod szyldem Ryanair odbył się 30 października 2005 roku. Nowy kierunek jest już dostępny w systemie rezerwacyjnym Ryanair.


Sprawdź też:
Bydgoszcz
Londyn Luton
nowe połączenia
Ryanair

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.