TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ryanair podsumowuje rok 2017: 129 mln pasażerów
InfoAir.pl - Opublikowano: 05.01.2018 16:45:15
Ryanair podsumowuje rok 2017: 129 mln pasażerów

W zeszłym roku irlandzka linia potwierdziła swoja dominację na europejskim niebie z wynikiem 129 mln przewiezionych pasażerów.

W zeszłym roku irlandzka linia potwierdziła swoja dominację na europejskim niebie z wynikiem 129 mln przewiezionych pasażerów.

To oznacza wzrost na poziomie +10% w porównaniu z zeszłorocznym wynikiem, czyli liczba 117 mln pasażerów. Wówczas był to rezultat lepszy od poziomu z 2015 r. o +15%, a irlandzka spółka zdobyła tytuł najszybciej rosnącej linii w lotniczej czołówce. Teraz to "tylko" +10%, co można tłumaczyć jesiennymi problemami z pilotami i koniecznością odwołania kilkudziesięciu tysięcy lotów. Warto tez przypomnieć, że w zeszłym roku irlandzki przewoźnik zakładał, że w 2017 r. przewiezie o 2 mln pasażerów więcej. Cóż, nie wszystko można przewidzieć.

Cały czas kluczowe dla Ryanair rynki to

  • Wielka Brytania

  • Hiszpania

  • Niemcy

Irlandzka prognoza na rok 2018 to 138 mln pasażerów, czyli o 9 mln więcej niż w 2017 r. (+6,9%). To oznacza, że Ryanair największą dynamikę wzrostu liczby pasażerów ma już za sobą.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
rynek
Ryanair
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.