TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ryanair i bezpłatna zmiana terminu lotu
InfoAir.pl - Opublikowano: 17.03.2020 09:30:47
Ryanair i bezpłatna zmiana terminu lotu; fot. Ryanair

Ryanair: znosimy opłatę za zmianę rezerwacji lotu.

Bezpłatna zmiana terminu lotu, zniesienie w całości opłaty za zmianę rezerwacji - takie udogodnienia dla klientów wprowadził Ryanair. Przewoźnik poinformował o nich w poniedziałek, 16 marca.

-"W ciągu ostatniego tygodnia rozprzestrzenianie się wirusa Covid-19 i związane z nim ograniczenia podróży wprowadzane przez rządy poszczególnych krajów, w niektórych bez uprzedzenia, miały znaczący i negatywny wpływ na rozkłady lotów wszystkich linii lotniczych Ryanair Group" - przekazała linia lotnicza. Według Ryanaira, skutkiem tych ograniczeń będzie uziemienie większości floty samolotów w Europie w ciągu najbliższych 7–10 dni.

"Z tego powodu chcemy zaoferować naszym klientom jak największą elastyczność przy planowaniu podróży" - zapewnił przewoźnik.

Linia lotnicza poinformowała, że wprowadzono bezpłatną zmianę terminu lotu. Zniesiona została także opłata za zmianę lotu.

-"Po stronie pasażera pozostaje różnica w cenie biletu. Bezpłatna zmiana daty lotu będzie miała zastosowanie tylko do pierwotnej trasy. Zmiana daty na inną datę kwietniową nie będzie możliwa" - zastrzegł przewoźnik. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
bilet
Ryanair