TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Promocja w Wizz Air tylko dziś do 23:59!
WIZZAIR - Opublikowano: 01.02.2017 11:44:59
Promocja w Wizz Air tylko dziś do 23:59!

Wizz Air oferuje promocję na ceny biletów lotów, które zostaną wykonane do 31 marca bieżącego roku. Promocja trwa tylko dziś (1 lutego), do godziny 23:59.

Zniżka 20% dotyczy ceny biletów w WIZZ Discount Club w tym podatków, opłat obowiązkowych i małego bagażu podręcznego (maks. 42 x 32 x 25 cm), ale nie obejmuje opłaty administracyjnej.

Ze zniżki można skorzystać tylko wtedy, gdy członek WIZZ Discount Club również uczestniczy w podróży. Promocja trwa rozpoczyna się o godzinie 0:00 1 lutego i trwa do 23:59 tego samego dnia (czas środkowoeuropejski).

Ta cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na wizzair.com, w aplikacji mobilnej WIZZ. Zniżka obowiązuje na podróż do 31 marca. Podróż musi być zakończona do 31 marca 2017.


Sprawdź też:
promocja
Wizzair

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.