TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Promocja w Wizz Air - 17 października
InfoAir.pl - Opublikowano: 17.10.2017 08:52:08
Promocja w Wizz Air - 17 października

Zniżka 20% na bilety w WIZZ Discount Club. Promocja tylko 17 października.

Zniżka 20% na bilety w WIZZ Discount Club. Promocja trwa rozpoczyna się o godzinie 0:00 i trwa do 23:59 tego samego dnia- czyli 17 października

Promocja dotyczy lotów realizowanych przed 29 października 2017 r.

Zniżka 20% obejmuje ceny biletów w WIZZ Discount Club w tym podatków, opłat obowiązkowych i małego bagażu podręcznego (maks. 42 x 32 x 25 cm), ale nie obejmuje opłaty administracyjnej.

Ze zniżki można skorzystać tylko wtedy, gdy członek WIZZ Discount Club również uczestniczy w podróży. Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na wizzair.com, w aplikacji mobilnej WIZZ.Sprawdź też:
promocja
WizzAir

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.