TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Poznański czarter do Faro z kłopotami
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 31.07.2018 10:00:03
Poznański czarter do Faro z kłopotami

Samolot czarterowy do Faro musiał zawrócić na Ławicę.

Samolot czarterowy firmy Enter Air lecący rano w poniedziałek - 30 lipca -  z Poznania do portugalskiego Faro krótko po starcie musiał zawrócić do Portu Lotniczego Ławica. Służby sprawdziły stan maszyny, a pasażerowie w podróż mają udali się w godzinach popołudniowych.

"O godz. 7.15 samolot wyleciał z Poznania do Faro. Po niedługim czasie od startu pilot zgłosił problemy oraz możliwość awaryjnego lądowania. Rozpoczął procedurę powrotną na lotnisko w Poznaniu i krótko po tym odwołał tryb awaryjny. Samolot wylądował w normalnych warunkach, w normalnym trybie" - poinformował PAP rzecznik prasowy Portu Lotniczego Ławica Błażej Patryn.

Jak dodał, samolot został sprawdzany przez odpowiednie służby.

"Przewoźnik poinformował nas, że lot do Faro ma być zrealizowany w godzinach popołudniowych. Nie wiemy natomiast czy tym samym samolotem" - wyjaśnił Patryn. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
czarter
Enter Air
Lotnisko Poznań
  • Julek Wojciechowski – 31.07.2018

    Stanisław

  • Sebbastian Pioro – 31.07.2018

    Ale moze jeezcze Enter nie zdazyl nic napisac, bo zajmuje sie wazniejszymi sprawami czyli pasazerami, a widzom taki news moze byc dostarczony i za kilka godzin 😂😂😂

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.