TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Powrót siatkarzy opóźniony przez ... taśmociąg
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 01.10.2018 12:30:25
Powrót siatkarzy opóźniony przez ... taśmociąg; fot. @kubicki_adrian

Samolot, którym mieli wrócić do Polski siatkarze - Mistrzowie Świata 2018 - został uszkodzony na lotnisku w Mediolanie przez ... taśmociąg. LOT wysłał zastępczego Embraera.

Samolot, którym mieli wrócić do Polski siatkarze - Mistrzowie Świata 2018 - został uszkodzony na lotnisku w Mediolanie przez ... taśmociąg. LOT wysłał zastępczego Embraera.

Samolot rejsowy LOT z Mediolanu do Warszawy, którym mieli wracać z mistrzostw świata polscy siatkarze, został w poniedziałek na tamtejszym lotnisku uszkodzony; spółka wysłała inny samolot; jego przylot do stolicy jest planowany po godz. 17. - poinformował PAP rzecznik LOT Adrian Kubicki.

"Po wylądowaniu naszego rejsowego samolotu embarear 175, w poniedziałek na lotnisku w Mediolanie, rozpoczęła się jego standardowa obsługa. Przez nieuwagę po stronie agenda handlingowego taśmociąg, czyli urządzenie do obsługi bagaży wyjmowanych z samolotu, uderzył w obudowę silnika maszyny, co spowodowało jej wgniecenie" - powiedział Kubicki.

Pierwotnie samolot z Mediolanu ze złotymi medalistami MŚ miał wylądować w Polsce o godz. 13.

"Podjęliśmy decyzję o wysłaniu zastępczego samolotu. Jest to embraer 195, który jest już w drodze do Mediolanu. Maszyna zabierze na pokład wszystkich oczekujących naszych pasażerów oraz siatkarzy" - powiedział Kubicki.

Przylot samolotu do Warszawy na Lotnisko Chopina spodziewany jest między godziną 17. a 17.30." - dodał.

W niedzielnym finale Polacy pokonali w Turynie Brazylijczyków 3:0 (28:26, 25:20, 25:23), broniąc tytuł sprzed czterech lat. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
LOT
Włochy
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.