TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Poniedziałkowa ewakuacja Lotniska Chopina
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 18.03.2019 16:30:11
Poniedziałkowa ewakuacja Lotniska Chopina

Przed godziną 14. zakończyła się ewakuacja warszawskiego Lotniska Chopina, którą zarządzono z powodu pozostawionego bez opieki bagażu w hali odlotów

Przed godziną 14. zakończyła się ewakuacja warszawskiego Lotniska Chopina, którą zarządzono z powodu pozostawionego bez opieki bagażu w hali odlotów - przekazało w poniedziałek PAP biuro prasowe lotniska. Dodano, że przywracana jest pełna operacyjność terminala.

"Tuż przed godziną 14. zakończyła się ewakuacja na części terminala na hali odlotów oraz na poziomie przylotów. Służby przywracają pełną operacyjność lotniska" - przekazało biuro prasowe portu.

Powodem ewakuacji był pozostawiony bez opieki bagaż. O pakunku służby zostały poinformowane przed godziną 13. Bagaż był pozostawiony na hali odlotów.

Lotnisko Chopina w Warszawie to największy port lotniczy w Polsce. W 2018 roku odprawił 17,8 mln pasażerów.(PAP)


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
bezpieczeństwo
lotnisko
Lotnisko Warszawa
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.