TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PolskiBus rozbudowuje międzynarodowe linie. Sam
InfoBus.pl - Opublikowano: 08.06.2017 12:41:48
PolskiBus rozbudowuje międzynarodowe linie. Sam

Platforma PolskiBus poinformowała o nowym połączeniu z Rzeszowa do Wiednia oraz dodatkowych kursach do Pragi i Budapesztu.

Platforma PolskiBus poinformowała o nowym połączeniu z Rzeszowa do Wiednia oraz dodatkowych kursach do Pragi i Budapesztu.

Od 22 czerwca zostanie uruchomiona zupełnie nowa linia międzynarodowa, która połączy Rzeszów i Wiedeń, przejeżdżając przez zupełnie nowy przystanek w Tarnowie oraz Kraków, Katowice i Brno. W ramach dogodnego rozkładu jazdy nowej linii P22, wyjazd z Rzeszowa planowany jest na godzinę 13:00 z dworca lokalnego, a na miejsce autokar dojedzie o godzinie 22:45. Natomiast kurs powrotny będzie zaczynał się na Dworcu OBB Postbus w Wiedniu o godzinie 23:45, a na miejsce planowo przybędzie o godzinie 9:30.

Z Krakowa i Wrocławia

Także od 22 czerwca dodatkowo z Krakowa pasażerowie będą mieli do dyspozycji dodatkowe, już czwarte połączenia do Budapesztu i Pragi. Start przewidziany jest na 15:45 z dworca MDA, koniec podróży planowany jest na godzinę 23:10, a powrót do Polski odbędzie jest o godzinie 00:30.

Z kolei mieszkańcy Wrocławia zyskają drugi kurs do Budapesztu - o godz. 21:00. Podróżni z Krakowa jadący do Budapesztu wsiądą na pokład tego autokaru o godzinie 00:45, by dotrzeć na miejsce o 7:45. W trasę powrotną autokar wyruszy o godzinie 10:40.

Bilety od 1 zł dostępne są już systemie rezerwacyjnym.

-"Stale rosnące zainteresowanie naszymi zagranicznymi wyjazdami sprawiło, że tuż przed wakacjami wprowadzamy nową linię i zwiększamy częstotliwość na najpopularniejszych kierunkach. Dzięki temu oferta międzynarodowych podróży PolskiBus.com z biletami od 1 zł jest najbardziej atrakcyjna na rynku! - mówi Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji PolskiBus.com.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus
Austria
Węgry
Czechy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.