TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PolskiBus otwiera kalendarz na jesień
InfoBus.pl - Opublikowano: 03.07.2017 13:33:03
PolskiBus otwiera kalendarz na jesień

Platforma PolskiBus udostępniła bilety na jesienne podróże - do 30.11.2017 r. Nowa pula to także tysiące biletów od 1 zł + 1 zł OR.

3 lipca 2017 r. platforma PolskiBus udostępniła bilety na jesienne podróże - do 30.11.2017 r. Nowa pula to także tysiące biletów od 1 zł + 1 zł OR.

-"Długo wyczekiwany kalendarz na jesienne podróże właśnie wystartował! To najlepsza okazja, aby już teraz zaplanować powrót na studia, bądź podróż związaną z Dniem Wszystkich Świętych. Szczególnie, że tysiące biletów za 1 zł trafiło do naszej sprzedaży. Pamiętajmy, że jak zwykle trafiają one tylko do najszybszych, także nie ma na co czekać. Najlepsze ceny na rynku czekają na Was na www.polskibus.com. – mówi Piotr Pogonowski dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Pasażerowie podróżujący autokarami PolskiBus.com mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, wygodne odchylane i rozsuwane skórzane fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa, gniazdka elektryczne, klimatyzację, toaletę oraz możliwość zabrania wózka inwalidzkiego.


Sprawdź też:
promocja
PolskiBus

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.