TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Połączenie z Lublina do Mediolanu z nagrodą
InfoAir.pl - Opublikowano: 05.03.2018 16:29:46
Połączenie z Lublina do Mediolanu z nagrodą

Połączenie Lublin - Mediolan zostało wybrane trasą roku podczas 14. Plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza" organizowanego przez portal Pasazer.com.

Połączenie Lublin – Mediolan zostało wybrane trasą roku podczas 14. Plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza" organizowanego przez portal Pasazer.com. To wydarzenie, które co roku gromadzi przedstawicieli polskiej branży lotniczej oraz gości z zagranicy – m.in. reprezentantów największych linii lotniczych.

-"Wyróżnienie przyjęliśmy z ogromną satysfakcją i zadowoleniem. To dla nas trasa o szczególnym znaczeniu, przede wszystkim ze względu na liczne kontakty handlowe pomiędzy województwem lubelskim a regionami w północnych Włoszech. Warto dodać, że nasze lotnisko jest jednym z dwóch w Polsce, z którego operuje easyJet, co jest dla nas bardzo dużym sukcesem i potwierdza potencjał Portu Lotniczego Lublin - mówi prezes zarządu Portu Lotniczego Lublin Krzysztof Wójtowicz.

Tytuł "Trasa Roku" został przyznany przez Kapitułę Plebiscytu, składającą się z przedstawicieli polskich lotnisk, dziennikarzy oraz ekspertów rynku lotniczego.

Obecnie z połączenia z Lublina do Mediolanu pasażerowie mogą skorzystać dwa razy w tygodniu – w czwartki i niedziele. W sezonie letnim – od 26 marca – w poniedziałki i piątki.

"Najlepsza Linia Lotnicza" to plebiscyt, w którym to głównie podróżni nagradzają przewoźników. W tej edycji Plebiscytu, po raz pierwszy w głosowaniu mogli udział wziąć jedynie pasażerowie, którzy kupili bilet lotniczy na lot z danym przewoźnikiem. Na tej podstawie przyznano wyróżnienia m.in. w kategoriach:

  • Najlepsza linia niskokosztowa - WizzAir;

  • najlepsza linia tradycyjna (krótkodystansowa ) - LOT

  • najlepsza linia tradycyjna (długodystansowa ) - Qatar Airways

  • najlepsza linia czarterowa - Travel Service

  • najtańsza linia lotnicza - Ukraine International Airlines

  • najbardziej punktualna linia lotnicza - Lufthansa

Przyznano także nagrody w kategoriach:

"komfort"  i  "rozrywka pokładowa" - Emirates

a także "najsmaczniejsze menu pokładowe"- Turkish Airlanes

Za wydarzenia roku uznano plany budowy CPK.

W tym roku organizatorem gali był Kraków Airport.
Sprawdź też:
konkurs
Lotnisko Lublin

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.