TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Połączenie z Lublina do Mediolanu z nagrodą
InfoAir.pl - Opublikowano: 05.03.2018 16:29:46
Połączenie z Lublina do Mediolanu z nagrodą

Połączenie Lublin - Mediolan zostało wybrane trasą roku podczas 14. Plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza" organizowanego przez portal Pasazer.com.

Połączenie Lublin – Mediolan zostało wybrane trasą roku podczas 14. Plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza" organizowanego przez portal Pasazer.com. To wydarzenie, które co roku gromadzi przedstawicieli polskiej branży lotniczej oraz gości z zagranicy – m.in. reprezentantów największych linii lotniczych.

-"Wyróżnienie przyjęliśmy z ogromną satysfakcją i zadowoleniem. To dla nas trasa o szczególnym znaczeniu, przede wszystkim ze względu na liczne kontakty handlowe pomiędzy województwem lubelskim a regionami w północnych Włoszech. Warto dodać, że nasze lotnisko jest jednym z dwóch w Polsce, z którego operuje easyJet, co jest dla nas bardzo dużym sukcesem i potwierdza potencjał Portu Lotniczego Lublin - mówi prezes zarządu Portu Lotniczego Lublin Krzysztof Wójtowicz.

Tytuł "Trasa Roku" został przyznany przez Kapitułę Plebiscytu, składającą się z przedstawicieli polskich lotnisk, dziennikarzy oraz ekspertów rynku lotniczego.

Obecnie z połączenia z Lublina do Mediolanu pasażerowie mogą skorzystać dwa razy w tygodniu – w czwartki i niedziele. W sezonie letnim – od 26 marca – w poniedziałki i piątki.

"Najlepsza Linia Lotnicza" to plebiscyt, w którym to głównie podróżni nagradzają przewoźników. W tej edycji Plebiscytu, po raz pierwszy w głosowaniu mogli udział wziąć jedynie pasażerowie, którzy kupili bilet lotniczy na lot z danym przewoźnikiem. Na tej podstawie przyznano wyróżnienia m.in. w kategoriach:

  • Najlepsza linia niskokosztowa - WizzAir;

  • najlepsza linia tradycyjna (krótkodystansowa ) - LOT

  • najlepsza linia tradycyjna (długodystansowa ) - Qatar Airways

  • najlepsza linia czarterowa - Travel Service

  • najtańsza linia lotnicza - Ukraine International Airlines

  • najbardziej punktualna linia lotnicza - Lufthansa

Przyznano także nagrody w kategoriach:

"komfort"  i  "rozrywka pokładowa" - Emirates

a także "najsmaczniejsze menu pokładowe"- Turkish Airlanes

Za wydarzenia roku uznano plany budowy CPK.

W tym roku organizatorem gali był Kraków Airport.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
konkurs
Lotnisko Lublin
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.