TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pechowy powrót ... włamywacza do kraju
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 09.11.2019 12:00:23 1 komentarz
Pechowy powrót włamywacza do kraju

Przez 12 lat włamywacz ukrywał się w USA. Wpadł w ... samolocie

Policjanci złapali poszukiwanego listem gończym złodzieja, który przez 12 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

31-latek został zatrzymany w samolocie - poinformowała 8 listopada  podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

"Mężczyna poszukiwany był w związku z kradzieżą z włamaniem" - przekazała PAP podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Włamywacz ukrywał się od 2007 roku. Funkcjonariusze dowiedzieli się, że wyjechał do Stanów Zjednoczonych i zamierza wrócić do kraju.

-"Ustalili dzień i godzinę przylotu. Parę minut po tym, gdy samolot wylądował, policjanci ze Starych Babic wspólnie z kryminalnymi z komisariatu portu lotniczego Warszawa-Okęcie weszli na jego pokład. Tam zatrzymali 31-latka" - powiedziała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Zatrzymany złodziej prosto z lotniska trafił do aresztu śledczego. (PAP)
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
lotnisko
Lotnisko Warszawa
  • kiesier – 12.11.2019

    Drodzy Redaktorzy Zajmijcie się pisaniem o lotnictwie zamiast przepisywać artykuły przeznaczone dla Faktu czy Super Expresu. W zależności od wartości ukradzionych rzeczy przestępstwo kradzieży ulega przedawnieniu po 5 lub 10 latach. 31-latek nie był głupi wrócił po 12 i po ustaleniu faktów i złożeniu wyjaśnień zostanie wypuszczony bez postawienia zarzutów. Naprawdę są ciekawsze sprawy do opisania w tym portalu.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!