TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pechowy powrót ... włamywacza do kraju
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 09.11.2019 12:00:23 1 komentarz
Pechowy powrót włamywacza do kraju

Przez 12 lat włamywacz ukrywał się w USA. Wpadł w ... samolocie

Policjanci złapali poszukiwanego listem gończym złodzieja, który przez 12 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

31-latek został zatrzymany w samolocie - poinformowała 8 listopada  podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

"Mężczyna poszukiwany był w związku z kradzieżą z włamaniem" - przekazała PAP podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Włamywacz ukrywał się od 2007 roku. Funkcjonariusze dowiedzieli się, że wyjechał do Stanów Zjednoczonych i zamierza wrócić do kraju.

-"Ustalili dzień i godzinę przylotu. Parę minut po tym, gdy samolot wylądował, policjanci ze Starych Babic wspólnie z kryminalnymi z komisariatu portu lotniczego Warszawa-Okęcie weszli na jego pokład. Tam zatrzymali 31-latka" - powiedziała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Zatrzymany złodziej prosto z lotniska trafił do aresztu śledczego. (PAP)
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
lotnisko
Lotnisko Warszawa
  • kiesier – 12.11.2019

    Drodzy Redaktorzy Zajmijcie się pisaniem o lotnictwie zamiast przepisywać artykuły przeznaczone dla Faktu czy Super Expresu. W zależności od wartości ukradzionych rzeczy przestępstwo kradzieży ulega przedawnieniu po 5 lub 10 latach. 31-latek nie był głupi wrócił po 12 i po ustaleniu faktów i złożeniu wyjaśnień zostanie wypuszczony bez postawienia zarzutów. Naprawdę są ciekawsze sprawy do opisania w tym portalu.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.