TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pasażer Plus w PKS Polonus
InfoBus.pl - Opublikowano: 13.07.2017 12:27:04
Pasażer Plus w PKS Polonus

Nowością w ofercie PKS Polonus jest też program lojalnościowy "Pasażer Plus". Podróżni otrzymują 5 punktów za każdą wydaną złotówkę.

Nowością w tegorocznej ofercie PKS Polonus jest też program lojalnościowy "Pasażer Plus", w którym za zakup biletów na stronie przewoźnika – nawet tych w promocyjnych cenach – podróżni otrzymują 5 punktów za każdą wydaną złotówkę. Co ważne – PKS Polonus premiuje przystąpienie do programu 500 punktami na start.

Kolejne wprowadzone udogodnienia to:

  • bezpłatny fotelik samochodowy czy – tak ważną w czasie upałów – opiekę wykwalifikowanych kierowców z uprawnieniami certyfikowanych ratowników drogowych, gotowych do udzielenia pierwszej pomocy w nagłych zdarzeniach i zachorowaniach.

  • bezpłatna zmiana terminu podróży do 1h przed opłaconym już kursem, jak również możliwość rezerwacji wybranego przez podróżnego miejsca na pokładzie autokaru.

  • formularz zgłoszeniowy przeznaczony dla pasażerów niepełnosprawnych i z ograniczoną sprawnością ruchową. Rozwiązanie to pozwala na przygotowanie przez PKS Polonus – we współpracy z Dworcem Zachodnim w Warszawie – opieki oraz właściwych warunków podróżowania, niezbędnych w przypadku osób mających problemy z poruszaniem się.

Tegoroczną ofertę wakacyjną PKS Polonus stanowi 10 sezonowych połączeń z lubianymi przez Polaków kurortami, jak: Krynica Morska, Jastrzębia Góra, Karwia, Dębki, Łeba, Władysławowo, Mielno, Darłowo, Darłówko, Kołobrzeg oraz Giżycko i Mikołajki czy Krynica-Zdrój. To oznacza, że każdego dnia w trasę wyjeżdżają 42 nowoczesne, komfortowe i bezpieczne autobusy PKS Polonus, dowożąc w okresie wakacyjnym ok. 100 tys. podróżnych do nadmorskich kurortów, mazurskich ośrodków czy górskich schronisk. Przewoźnik zachęca dodatkowo pasażerów do wspólnego podróżowania: możliwością płacenia za bilety kartą płatniczą, punktami za każdy przejazd, wymiennymi na bezpłatne bilety, jak też wydłużoną do końca wakacji promocją 5-10-15 zł i "Tanie powroty".
Sprawdź też:
promocja
PKS Polonus

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.