TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Olsztyńskie lotnisko na rok 2019: Kraków i Lwów
InfoAir.pl - Opublikowano: 06.02.2019 16:30:49
Olsztyńskie lotnisko na rok 2019: Kraków i Lwów

W rozkładzie lotów Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach na 2019 rok, znajdą się stałe, utrzymujące zainteresowanie pasażerów, połączenia do Londynu Luton,Londynu Stansted oraz Dortmundu.

W rozkładzie lotów Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach na 2019 rok, znajdą się stałe, utrzymujące zainteresowanie pasażerów, połączenia do Londynu Luton, Londynu Stansted oraz Dortmundu.

Wraz z rozpoczęciem sezonu letniego w kwietniu, do siatki połączeń mazurskiego lotniska dołączą dwa kierunki realizowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT:

  • nowe połączenie do Krakowa

  • powracające rejsy do Lwowa, które cieszyły się dużą popularnością w sezonie letnim 2018.

Pasażerowie będą mogli skorzystać z bezpośredniego połączenia do Krakowa dwa razy w tygodniu - w czwartki i niedziele, natomiast do Lwowa - we wtorki i soboty.

Czarter i GA

W sezonie letnim, powrócą również loty czarterowe z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury do Burgas, realizowane przez jedno z największych biur turystycznych w kraju - Neckermann Polska. Pasażerowie będą mogli dotrzeć nad bułgarskie wybrzeże z wylotem z Mazur w każdą niedzielę w okresie od 9 czerwca do 15 września 2019 r.

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury jako lotnisko przyjazne ruchowi General Aviation, przygotował również ofertą dedykowaną użytkownikom samolotów prywatnych w ruchu krajowym oraz międzynarodowym. Pakiet GA Premium został stworzony z myślą o pasażerach biznesowych, ceniących sobie szybkie i komfortowe podróżowanie na najwyższym poziomie.

Dzięki nowej usłudze, pasażerowie będą mogli skorzystać z priorytetowej odprawy na lotnisku w asyście wykwalifikowanego personelu portu oraz przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
lotnisko
Lotnisko Olsztyn
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.