TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Olsztyn z nową firmą kontrolerską. Z Leszna
OLSZTYN.WM.PL - Opublikowano: 05.07.2017 12:30:16

Niedługo w Olsztynie swoją działalność rozpocznie nowa firma kontrolerska.

Jak informuje portal Olsztyn.wm.pl - niedługo w Olsztynie swoją działalność rozpocznie nowa firma kontrolerska. W drugim przetargu ogłoszonym przez Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu wpłynęła tylko jedna oferta, którą złożyła Kancelaria Wierzyciel z Leszna.

-"Sprawdzamy dokumenty, chcielibyśmy podpisać umowę w połowie lipca — mówi Paweł Pliszka, rzecznik ZDZiT.

Za wykonanie zadania firma zaoferowała 988 tys. 920 zł i zadeklarowała minimum 5011 kontroli w miesiącu. Umowa ma zostać podpisana do połowy lipca, a świadczenie usług ma się odbywać w dwóch etapach: do 31 marca 2018 kontrola biletów, a do 30 czerwca 2019 windykacja należności z tytułu mandatów.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
kontroler
ZDZiT Olsztyn

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.