TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Nieudana podróż na "gapę" z Kambodży
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 06.01.2019 11:00:05
Nieudana podróż na gapę

Kambodża: Mężczyzna, który ukrył się w samolocie, wypadł po starcie.

Kambodża/ Mężczyzna, który ukrył się w samolocie, wypadł po starcie

Mężczyzna, który zakradł się na międzynarodowe lotnisko w Siem Reap i ukrył się w podwoziu samolotu Lanmei Airlines, spadł z wysokości około 30 metrów tuż po starcie - poinformowała agencja KYODO.

Według osób, które zapoznały się z materiałem z kamer zainstalowanych na lotnisku, mężczyzna wszedł na lotnisko przez nieoficjalny punkt wejścia i niezauważony trafił na pas startowy. Przypuszcza się, że mężczyzna cierpiał na chorobę psychiczną.

Tego typu incydent miał miejsce w Kambodży po raz pierwszy. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Kambodża
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.