TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mostostal o pozwie Lotniska Modlin
InfoAir.pl - Opublikowano: 07.12.2017 11:18:35

Spółka Mostostal Warszawa SA przekazała informację w sprawie pozwu o zapłatę złożonego przez Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa - Modlin Sp. z o.o.

Spółka Mostostal Warszawa SA przekazała informację w sprawie pozwu o zapłatę złożonego przez Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa - Modlin Sp. z o.o.

Lotnisko domaga się Mostostalu zapłaty kary umownej w wysokości 81,58 mln zł z tytułu opóźnień w usuwaniu wad i usterek w zakresie umowy na wykonanie budowy budynku terminala pasażerskiego na terenie lotniska Warszawa - Modlin.

Wartość przedmiotowej umowy wyniosła 69,53 mln zł brutto.

W przesłanym oświadczeniu Mostostal w całości kwestionuje i uznaje za bezzasadne roszczenia zgłoszone przez lotnisko w szczególności, że rzekome opóźnienia nie wyłączały możliwości korzystania z przedmiotu Umowy.Sprawdź też:
lotnisko
Lotnisko Modlin
Mostostal

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.