TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mostostal o pozwie Lotniska Modlin
InfoAir.pl - Opublikowano: 07.12.2017 11:18:35

Spółka Mostostal Warszawa SA przekazała informację w sprawie pozwu o zapłatę złożonego przez Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa - Modlin Sp. z o.o.

Spółka Mostostal Warszawa SA przekazała informację w sprawie pozwu o zapłatę złożonego przez Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa - Modlin Sp. z o.o.

Lotnisko domaga się Mostostalu zapłaty kary umownej w wysokości 81,58 mln zł z tytułu opóźnień w usuwaniu wad i usterek w zakresie umowy na wykonanie budowy budynku terminala pasażerskiego na terenie lotniska Warszawa - Modlin.

Wartość przedmiotowej umowy wyniosła 69,53 mln zł brutto.

W przesłanym oświadczeniu Mostostal w całości kwestionuje i uznaje za bezzasadne roszczenia zgłoszone przez lotnisko w szczególności, że rzekome opóźnienia nie wyłączały możliwości korzystania z przedmiotu Umowy.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
lotnisko
Lotnisko Modlin
Mostostal
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.