TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Modlin z zimowy rozkładem. Kierunek: wschód!
InfoAir.pl - Opublikowano: 30.10.2018 10:00:52
Modlin z zimowy rozkładem. Kierunek: wschód!

Lotnisko w Modlinie na zimę: 47 kierunków Ryanaira, w tym trzy nowe.: do Ammanu, Kijowa i Lwowa.

Z lotniska w Modlinie w zimowym rozkładzie lotów irlandzki Ryanair w swojej siatce połączeń ma 47 kierunków, w tym trzy nowe: do Ammanu, Kijowa i Lwowa - poinformował w poniedziałek przewoźnik.

Ryanair w poniedziałek rozpoczął zimowy sezon rozkładu lotów na lotnisku w Modlinie i jednocześnie zainaugurował loty na trasie z Modlina do Ammanu.

"To jedno z trzech nowych połączeń obok Kijowa i Lwowa. W zimie 2018/19 Ryanair oferuje w Warszawie łącznie 47 kierunków" - przekazał w komunikacie Ryanair.

-"Port Lotniczy Warszawa/Modlin jest obecnie piątym pod względem liczby obsłużonych pasażerów lotniskiem regionalnym w Polsce. W tym roku obsłużymy 3 mln 100 tys. pasażerów. Duży wpływ na nasz rozwój ma zaufanie, jakim obdarza nas Ryanair, jeden z największych europejskich przewoźników. Kolejne otwierane kierunki z naszego portu potwierdzają, że nasza strategia i plany są dobre dla lotniska oraz przede wszystkim dla pasażerów" - powiedział cytowany w komunikacie p.o. prezesa lotniska Leszek Chorzewski.

Lotnisko w Modlinie powstało w 2012 r. Właścicielami spółki Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin są: Agencja Mienia Wojskowego (33,29 proc. udziałów), województwo mazowieckie (32,66 proc. udziałów), Państwowe Przedsiębiorstwo Porty Lotnicze (29,39 proc. udziałów) oraz Nowy Dwór Mazowiecki (4,66 proc. udziałów). Na lotnisku operuje Ryanair. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
Ryanair
Lotnisko Modlin