TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mgła na Mazowszu. Modlin z opóźnieniami
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 06.12.2018 18:30:49
Mgła na Mazowszu. Modlin z opóźnieniami

Utrudnienia na lotnisku w Modlinie spowodowane przez mgłę.

Na lotnisku Modlin występują opóźnienia lotów spowodowane zmiennymi warunkami atmosferycznymi - poinformowała 6 grudnia obsługa informacji lotniska Modlin.

"Ze względu na warunki atmosferyczne są pewne opóźnienia niektórych lotów, ale to nie jest nic nadzwyczajnego o tej porze roku" - poinformowała obsługa lotniska. Jak dodano: "na ten moment opóźnienia lotów są już sporadyczne. Sporo lotów, które miały opóźnienia, już odleciało".

Kilkugodzinne opóźnienie dotyczy nadal m.in. porannego lotu do Walencji. Start powinien się jednak odbyć w ciągu dwóch godzin.

Ewentualne kolejne utrudnienia będą zależały od zmian pogody.

Nie ma utrudnień na największych lotniskach: Chopina w Warszawie, Kraków-Balice, Katowice-Pyrzowice.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
lotnisko
Lotnisko Modlin
  • Rafał Pytko – 06.12.2018

    Kolejny dowód na to, ze koncepcja duoportu nie przystaje do realiów.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.