TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lufthansa Group z nowym rekordem efektywności
LUFTHANSA - Opublikowano: 20.05.2015 14:36:08

Linie lotnicze Lufthansa Group po raz kolejny ustanowiły rekord efektywności: w 2014 roku maszyny floty pasażerskiej zużywały średnio zaledwie 3,84 litra kerozyny na jednego pasażera na 100km (2013: 3,91 l/100pkm).

Linie lotnicze Lufthansa Group po raz kolejny ustanowiły rekord efektywności: w 2014 roku maszyny floty pasażerskiej zużywały średnio zaledwie 3,84 litra kerozyny na jednego pasażera na 100km (2013: 3,91 l/100pkm). Oznacza to poprawę wydajności o 1,6 procent w stosunku do roku ubiegłego. Tak jak w poprzednich latach, Grupa zrealizowała oczekiwane w przemyśle lotniczym rezultaty rocznego wzrostu wydajności o przynajmniej 1,5 procent. Zarówno Lufthansa, SWISS, Austrian Airlines, jak i Germanwings ? wszystkie linie lotnicze Lufthansa Group ? nadal poprawiają swoją wydajność.

Także flota Lufthansa Cargo była bardziej efektywna niż kiedykolwiek. Wynik 0,183 l/tonę km oznacza poprawę o 5,2 procent w stosunku do roku 2013.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Lufthansa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.