TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lufthansa Group z nowym rekordem efektywności
LUFTHANSA - Opublikowano: 20.05.2015 14:36:08

Linie lotnicze Lufthansa Group po raz kolejny ustanowiły rekord efektywności: w 2014 roku maszyny floty pasażerskiej zużywały średnio zaledwie 3,84 litra kerozyny na jednego pasażera na 100km (2013: 3,91 l/100pkm).

Linie lotnicze Lufthansa Group po raz kolejny ustanowiły rekord efektywności: w 2014 roku maszyny floty pasażerskiej zużywały średnio zaledwie 3,84 litra kerozyny na jednego pasażera na 100km (2013: 3,91 l/100pkm). Oznacza to poprawę wydajności o 1,6 procent w stosunku do roku ubiegłego. Tak jak w poprzednich latach, Grupa zrealizowała oczekiwane w przemyśle lotniczym rezultaty rocznego wzrostu wydajności o przynajmniej 1,5 procent. Zarówno Lufthansa, SWISS, Austrian Airlines, jak i Germanwings ? wszystkie linie lotnicze Lufthansa Group ? nadal poprawiają swoją wydajność.

Także flota Lufthansa Cargo była bardziej efektywna niż kiedykolwiek. Wynik 0,183 l/tonę km oznacza poprawę o 5,2 procent w stosunku do roku 2013.


Sprawdź też:
Lufthansa

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.