TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

LS Airport Services z premierą Schodów do Twojej Kariery
- Opublikowano: 05.12.2018 19:05:35
LS Airport Services z premierą Schodów do Twojej Kariery

Na tegorocznych Dniach Otwartych w ZDZ Katowice - w czwartek oraz piątek 6 i 7 grudnia - zostanie przedstawiona instalacja multimedialna "Schody do Twojej Kariery".

Na tegorocznych Dniach Otwartych w ZDZ Katowice - w czwartek oraz piątek 6 i 7 grudnia - zostanie przedstawiona instalacja multimedialna "Schody do Twojej Kariery"

Zaproszeni są obecni oraz potencjalni uczniowie Technikum Lotniczego w Katowicach, ale również wszyscy chętni mieszkańcy. Dzięki instalacji multimedialnej "Schody do Twojej Kariery" będzie można poznać kulisy pracy w branży lotniczej.

Udział LS Airport Services oraz LS Technics w Dniach Otwartych ZDZ Katowice to efekt współpracy pomiędzy Spółkami Grupy LS a szkołą w ramach projektu LS Academy, który zakłada wsparcie w kształceniu przyszłych kadr branży lotniczej w naszym kraju. Uczniowie Technikum Lotniczego ZDZ na podstawie podpisanego Listu Intencyjnego oraz Porozumienia pomiędzy podmiotami uczestniczą w specjalnych lekcjach prowadzonych przez ekspertów Spółek z Grupy LS, mają możliwość odbywania wizyt na lotnisku w Katowicach podczas których poznają kulisy jego funkcjonowania. LS Airport Services oraz LS Technics zapewniają dodatkowo uczniom praktyki oraz staże w swoich szeregach, a po ich ukończeniu gwarantują zatrudnienie. Projekt LS Academy realizowany jest przy wsparciu Ministerstwa Edukacji Narodowej jako inicjatywa mająca na celu wzmocnienie współpracy pomiędzy przedsiębiorcą branży lotniczej a szkołami technicznymi przygotowującymi przyszłe kadry dla polskiego lotnictwa.

Katowicka premiera

Prapremiera instalacji "Schody do Twojej Kariery", która odwiedzi Katowice, miała miejsce podczas tegorocznej Nocy w Instytucie Lotnictwa w Warszawie, gdzie do ich odwiedzenia przez cały czas trwania wydarzenia ustawiały się kolejki chętnych. W wydarzeniu wzięło udział blisko 45 tysięcy osób, a w związku z zainteresowaniem atrakcją ostatnie osoby opuszczały stoisko firmy jeszcze pół godziny po oficjalnym zakończeniu imprezy.

U szczytu wyjątkowych, multimedialnych schodów lotniskowych należących do LS Airport Services i służących niegdyś pasażerom podróżującym do rozmaitych destynacji czeka niesamowite przeżycie. Po raz pierwszy na świecie pokazujemy pełną obsługę samolotu z poziomu płyty lotniska w wirtualnej rzeczywistości. Widzowie, którzy odważą się założyć specjalne okulary, doświadczą obsługi samolotu po przylocie i przed wylotem, prowadzeni fachowo przez doświadczonego koordynatora lotu LS Airport Service.

Lotnisko 3D

Pionierski film, zrealizowany przez LS Airport Service w technice VR 360 3D, łączy obraz z przestrzennym dźwiękiem. Przy pomocy nowoczesnej technologii filmowej przeniesiemy widzów na płytę warszawskiego lotniska, tuż pod nos lądującego z Toronto Dreamlinera.

Odwiedzający stoisko zobaczą na własne oczy jak wygląda rozładunek i załadunek samolotu, wejdą do luku bagażowego, wypchną samolot na pas startowy. Zobaczą rzeczywistość, do której na co dzień dostęp mają wyłącznie profesjonaliści LS Airport Services.To świetny pomysł na rekrutację kolejnych pracowników LS. Zobaczcie zresztą sami:


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.