TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

LOTdoDomu także w niedzielę - 16 powrotów
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 22.03.2020 12:00:31
LOT do Domu także w niedzielę - 16 powrotów

MSZ: 16 lotów w niedzielę w ramach akcji "LOT do Domu".

22 marca odbędzie się 16 lotów czarterowych do Warszawy z Polakami, którzy z całego świata chcą wrócić do kraju; loty odbędą się m.in. z Amsterdamu, Bangkoku, Cancun, Podgoricy i Zagrzebia - poinformowało na Twitterze Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

W niedzielę w ramach akcji "LOT do domu" planowane są loty czarterowe do Warszawy z: Amsterdamu (Holandia), Bangkoku (Tajlandia), Bergen i Oslo (Norwegia), Brukseli, (Belgia), Dublina (Irlandia), Londynu i Edynburga (Wielka Brytania), Paryża (Francja), Madrytu (Hiszpania), Zurychu (Szwajcaria), Cancun (Meksyk), Podgoricy (Czarnogóra), Skopje (Macedonia Północna), Wiednia (Austria) i Zagrzebia (Chorwacja).

Co dalej?

Od soboty do poniedziałku odbędą się cztery kolejne loty z Francji do Warszawy w ramach akcji "LOT do Domu"; od czwartku 19 marca do soboty zrealizowano ich z Francji łącznie cztery - poinformowała na Twitterze ambasada RP we Francji.

W czwartek 26 marca będzie miał miejsce jedyny lot z Algieru do Warszawy w ramach akcji "LOT do Domu" - poinformowała na Twitterze polska ambasada w Algierii.

Operacja "LOT do Domu" rozpoczęła się 15 marca. W jej ramach organizowane są specjalne rejsy czarterowe w różne regiony świata, aby umożliwić powrót do domu polskim obywatelom i uprawnionym do tego cudzoziemcom.

Daty i miejsca lotu można sprawdzić na stronie internetowej https://LOTdoDomu.com.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wirus
akcja
LOT