TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

LOT z BLACKFRIDAYPL
InfoAir.pl - Opublikowano: 22.11.2017 13:54:41
LOT z BLACKFRIDAYPL

Odbierz swój kod rabatowy od LOT-u i zaplanuj ferie zimowe lub wiosenny city break! Wybrane kierunki do 20% taniej! Oferta ważna do 26.11.2017.

Odbierz swój kod rabatowy od LOT-u i zaplanuj ferie zimowe lub wiosenny city break! Wybrane kierunki do 20% taniej! Oferta ważna do 26.11.2017.

Twój kod rabatowy: BLACKFRIDAYPL

Podstawę naliczenia 20% zniżki od taryfy publikowanej na stronie www.lot.com stanowi indywidualny kod rabatowy: BLACKFRIDAYPL. Zniżka jest udzielana od wartości taryfy, nie obejmuje opłat dodatkowych. Kod rabatowy należy wpisać w pole "Kod promocyjny".

Kod rabatowy jest ważny od 21.11.2017 do 26.11.2017. Kod rabatowy dotyczy podróży od 07.01.2018 do 31.03.2018. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami. Zniżka ma zastosowanie na rejsy operowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
LOT
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.