TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

LOT partnerem Karty Dużej Rodziny
PAP InfoAir.pl - Opublikowano: 26.04.2018 18:00:58
LOT partnerem Karty Dużej Rodziny

Do dotychczasowego grona partnerów Karty Dużej Rodziny dołączyła m.in spółka PLL LOT.

Do dotychczasowego grona partnerów Karty Dużej Rodziny dołączają Grupa PZU, bank Pekao S.A. i PLL LOT, a Grupa LOTOS S.A. rozszerza swoją ofertę dla dużych rodzin - poinformowało w środę, 25 kwietnia, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Jak poinformował resort w komunikacie, dzięki podpisanym w środę umowom z czterema spółkami Skarbu Państwa bogata oferta dla rodzin wielodzietnych zostanie poszerzona o interesujące propozycje rabatowe Grupy Lotos S.A. i trzech nowych partnerów KDR: Grupy PZU, banku Pekao S.A. i PLL LOT.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny będą też mogli kupować bilety LOT-u ze zniżką. Po pierwsze, informuje komunikat, pasażerom z rodzin wielodzietnych przysługuje 10-procentowa zniżka od taryfy biletowej. Po drugie, zyskują 50 proc. rabatu od usług dodatkowych, np. opłat: za bagaż (w przypadku taryfy Saver), dodatkowy bagaż, przewóz sprzętu sportowego, wybór miejsca w samolocie itd. Upusty są dostępne dla uczestników programu KDR niezależnie od daty zakupu biletu LOT-u, daty podróży i wybranego kierunku.

"Żeby skorzystać ze zniżek, podczas zakupu na stronie www.lot.com pasażer powinien zaznaczyć, że jest posiadaczem KDR, a następnie podać jej numer. Warunek skorzystania z oferty jest taki, że na jednej rezerwacji podróżować powinno minimum dwóch pasażerów (podróż w pojedynkę z upustami w ramach KDR jest niemożliwa). Zniżkę można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi LOT-u, np. z Szaloną Środą, ale nie z innymi promocjami kodowymi" - czytamy w komunikacie.

"To dla nas ogromna satysfakcja, że możemy wesprzeć program Karta Dużej Rodziny. Jestem przekonany, że nasza korzystna oferta przypadnie do gustu rodzinom wielodzietnym. Zapraszamy na gościnne pokłady naszych samolotów - mówi cytowany prezes Polskich Linii Lotniczych LOT Rafał Milczarski.

Szczegóły TUTAJ

MRPiPS przypomina, że Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Posiadacze KDR mają m.in. możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia.

"Od początku 2018 roku KDR jest dostępna także w wersji elektronicznej. Dzięki temu rodziny wielodzietne mogą korzystać z KDR w formie aplikacji na urządzeniach mobilnych. W 2019 roku uprawnienie do Karty Dużej Rodziny zyskają wszyscy rodzice, którzy kiedykolwiek wychowywali co najmniej troje dzieci" - informuje resort.

Obecnie, dodaje resort rodziny i pracy, w ramach programu KDR zniżki dla rodzin wielodzietnych oferuje ponad 3,8 tysiąca firm i instytucji w ponad 16 tys. lokalizacji. Wśród partnerów Karty Dużej Rodziny znajdują się m.in. podmioty z ofertami z branży spożywczej, zdrowotnej, edukacyjnej, odzieżowej, kulturalnej i sportowej. Do tej pory wydano również ponad 1,9 mln kart, w tym 1,14 mln dla dzieci i 0,77 mln dla rodziców. Z systemu ulg i zniżek korzysta aż 417 tys. rodzin 3+. (PAP)
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
LOT
bilet
  • Grzegorz Zieliński – 10.08.2019

    fikcja fikcja fikcja, cena bilety 10500 zł dla całej rodziny, zniżka to 230 zł. dziękuję za takie wsparcie, takie dobre informacje i takiego partnera

  • Andrzej Łaciak – 11.09.2019

    Dla dużej rodziny każdy grosz się liczy fajna sprawa

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.