TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lecisz do lub z Bułgarii? Wizz Air oferuje promocję
WIZZAIR - Opublikowano: 17.02.2017 12:34:30
Lecisz do lub z Bułgarii? Wizz Air oferuje promocję

Tanie linie lotnicze Wizz Air oferuję zniżkę dla pasażerów lecących z i do Bułgarii.

- Tylko przez jeden dzień oferujemy wyjątkowe zniżki. Zacznij planować podróż i przeżyj niezapomniane chwile. Niezależnie od tego, czy jedziesz z rodziną, czy na romantyczny wyjazd z ukochaną osobą, mamy dla Ciebie kilka świetnych inspiracji. Nie przegap ich. Zadziałaj teraz ? ta wyjątkowa wyprzedaż wkrótce się kończy! - czytamy w komunikacie Wizz Air.

Zniżka 20% dotyczy ceny biletów w tym podatków, opłat obowiązkowych i małego bagażu podręcznego (maks. 42 x 32 x 25cm), ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Promocja trwa rozpoczyna się o godzinie 0:00 17 lutego i trwa do 23:59 tego samego dnia (czas środkowoeuropejski).

Zniżka obowiązuje tylko w nowych rezerwacjach na wszystkich trasach z i do Bułgarii . Zniżka dotyczy tylko nowych rezerwacji obejmujących do 10 pasażerów. Zniżka dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na wizzair.com, w aplikacji mobilnej WIZZ. Zniżka obowiązuje na podróż do 31 maja. Podróż musi być zakończona do 31 maja 2017.


Sprawdź też:
promocja
Wizz Air
WizzAir
Bułgaria

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.