TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Krakowskie lotnisko gotowe na ŚDM
KRAKOW AIPORT - Opublikowano: 25.07.2016 14:32:18
Krakowskie lotnisko gotowe na ŚDM

Papież w czasie swoich podróży będzie korzystał z części wojskowej lotniska, a pielgrzymi z części cywilnej czyli z Kraków Airport. Terminal i lotnisko są otwarte 24 godziny na dobę.

Papież w czasie swoich podróży będzie korzystał z części wojskowej lotniska, a pielgrzymi z części cywilnej czyli z Kraków Airport. Terminal i lotnisko są otwarte 24 godziny na dobę. Ze względu na możliwe ograniczenia w ruchu na drogach ? zalecany jest dojazd na lotnisko pociągiem.

Papież w czasie swoich podróży będzie korzystał z części wojskowej lotniska, a pielgrzymi z części cywilnej czyli z Kraków Airport. Podczas Światowych Dni Młodzieży Kraków Airport obsłuży 100 dodatkowych samolotów (200 operacji lotniczych), w tym czarterowe. W związku wydarzeniem na lotnisku pracuje więcej pracowników. Terminal jest otwarty 24 godziny na dobę. Tak będzie także w dniach przylotu i odlotu Papieża. Kraków Airport nie wprowadza dla pasażerów kolejnych obostrzeń, choć mogą pojawić się dodatkowe kontrole. Ze względu na drogowe utrudnienia, udający się na lotnisko powinni zaplanować podróż z odpowiednim wyprzedzeniem. Rekomendujemy transport kolejowy. W czasie ŚDM pociągi na trasie Wieliczka ? Kraków Główny ? Kraków Lotnisko będą kursowały częściej, a połączenie będzie obsługiwane zwiększonymi składami.

Na stronie lotniska jest zakładka dla pasażerów podróżujących z-/do krakowskiego lotniska w czasie ŚDM http://bit.ly/KRKSDMSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Krakow Aiport
Kraków
lotnisko