TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kolejne awaryjne lądowanie - tym razem w Krakowie
InfoAir.pl - Opublikowano: 11.01.2018 14:18:20
Kolejne awaryjne lądowanie - tym razem w Krakowie fot; Wikipedia

Samolot lecący z Krakowa do Frankfurtu zawrócił do Krakowa. Media - miał uszkodzona oponę

11 stycznia samolot Lufthansy lecący z Krakowa do Frankfurtu lądował awaryjnie na lotnisku w krakowskich Balicach - poinformował po południu portal gazetakrakowska.pl. Według rzeczniczki lotniska załoga maszyny zdecydowała o powrocie do portu.

"Samolot Lufthansy rejs 1365 wystartował o godz. 11.13 z Krakowa do Frankfurtu. Załoga po starcie zdecydowała o powrocie do Krakowa. Samolot bezpiecznie wylądał i odkołował na pytę postojową lotniska" - poinformowała PAP rzeczniczka lotniska Monika Pabisek. Dodała, że lotnisko jest otwarte, operacje lotnicze odbywają się bez zakłóceń.

Według informacji lokalnych mediów, samolot Airbus A319 wystartował w czwartek z Krakowa po godzinie 11. Jednak, gdy był w okolicy Gliwic zawrócił na lotnisko w Krakowie. Według wstępnych informacji samolotem leciało 37 pasażerów oraz załoga. Po starcie pilot poinformował wieżę, że ma uszkodzoną oponę. Po kilkudziesięciu minutach samolot wylądował bezpiecznie w Balicach w asyście straży pożarnej. (PAP)
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Lufthansa
Lotnisko Kraków
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.