TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Mazowieckie wprowadzają Bilet Turysty
InfoRail.pl - Opublikowano: 13.06.2019 09:30:12
Koleje Mazowieckie wprowadzają Bilet Turysty

Od 13 czerwca (czwartek) Koleje Mazowieckie wprowadzają do sprzedaży Bilet Turysty.

Od 13 czerwca (czwartek) Koleje Mazowieckie wprowadzają do sprzedaży Bilet Turysty.

Ma on 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub od daty wskazanej przez podróżnego. Uprawnia do podróżowania przez trzy dowolnie wybrane dni w terminie jego ważności.

-"Do biletu wydawany jest karnet, na którym w kasie biletowej lub u kierownika w pociągu KM można dokonać legalizacji każdego z trzech dni podróży– informują Koleje Mazowieckie.

Bilet Turysty to bilet sieciowy imienny, uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów wszystkimi pociągami Kolei Mazowieckich, z wyjątkiem pociągu "Słoneczny" i innych o charakterze komercyjnym, na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica. Z oferty Bilet Turysty skorzystasz od 20 czerwca do 1 września.

Bilet Turysty zakupiony po 22 sierpnia ważny będzie do 1 września. Cena biletu jest zryczałtowana i wynosi według taryfy normalnej 67 zł. Od ceny tej nie stosuje się ulg. DALSZE INFORMACJE

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Koleje Mazowieckie
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.