TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kody rabatowe LOT-u na Black Friday
InfoAir.pl - Opublikowano: 19.11.2018 11:14:32
Kody rabatowe LOT-u na Black Friday

Odbierz kod rabatowy na podróże po Europie, do Azji i Ameryki Północnej. Z LOT-em taniej do 15%.

Odbierz kod rabatowy na podróże po Europie, do Azji i Ameryki Północnej. Z LOT-em taniej do 15%.

Oferta ważna do 26.11.2018.

Podstawę naliczenia zniżki od taryfy publikowanej na stronie www.lot.com stanowi kod rabatowy: BLACKFRIDAY10 lub BLACKFRIDAY15.

Zniżka dotyczy wartości taryfy, nie obejmuje opłat dodatkowych. Kod rabatowy należy wpisać w pole "kod promocyjny". Kod rabatowy ważny jest do 26 listopada 2018. Kod rabatowy dotyczy podróży od 15 stycznia 2019 do 31 marca 2019. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami. Zniżka ma zastosowanie na rejsy operowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Szczegółowe warunki dostępne na www.lot.com.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
LOT
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.