TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jelenia Góra z pierwszym autobusem z darmowym Wi-Fi
NASZEMIASTO.PL - Opublikowano: 18.04.2017 19:16:34

W pierwszym autobusie jeleniogórskiego MZK został założony system pozwalający na bezpłatne połączenie z internetem.

Jak informuje portal Nasze Miasto Jelenia Góra - w pierwszym autobusie jeleniogórskiego MZK został założony system pozwalający na bezpłatne połączenie z internetem. To na razie testy, kolejne routery Wi-Fi pojawią się później w innych pojazdach

- Autobus z numerem bocznym 786 obsługuje linie nr 10, 16, 28, 33 i jest oznaczony naklejkami przy każdych drzwiach wejściowych. Użytkownik po zapoznaniu się i zaakceptowaniu regulaminu, może korzystać z darmowego internetu podczas podróży ? informuje przedstawiciel MZK.

- Działanie systemu jest w fazie testowo-wdrożeniowej. W roku bieżącym będziemy wyposażać kolejne autobusy, aby zwiększyć komfort pasażerów podczas podróży ? dodaje.

MZK prosimy o uwagi dotyczące funkcjonowania dostępu do internetu. Można je przesyłać na adres mzkjg@mzk.jgora.pl.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
MZK Jelenia Góra
W-Fi

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.